Ерік, Аніта, Роміо та Олівія: якими ще незвичними  іменами називають дітей на Чернігівщині?

Дата: 14.04.2020 10:31

Фото без опису«На органи державної реєстрації актів цивільного стану покладається чимало обов’язків. Одне із найприємніших – реєстрація новонароджених громадян. На Чернігівщині з початку 2020 року немовлята отримували як маловживані, так і традиційні імена, кожне з яких ретельно обмірковувалося їхніми батьками», – розповіла Ірина Свистун, начальник Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми).

Найпопулярнішими імена серед дівчат стали Анастасія, Анна, Вікторія, Злата, Дарія, Марія, Олександра та Софія. Хлопців найчастіше називали Андріями, Артемами, Владиславами, Іванами, Матвіями, Максимами, Марками, Назарами, Олександрами та Тимофіями».

Очільниця додала, що серед найрідкісніших дівочих імен були зареєстровані Аніта, Жасмін, Регіна, Марям, Маре, Мія-Хенд, Двора, Лея, Даміана, Неллі, Олівія, Наре та Санта-Марія. Серед чоловічих – Гліб, Гордій, Лук’ян, Григорій, Єлисей, Ерік, Ігнат, Міхаель, Остап, Роміо, Рінат, Теодор та Яромір.

Вибір імені для дитини – це непросте завдання для багатьох батьків. На волю подружжя впливає чимало факторів, тому хоч остаточне рішення з’являється не завжди швидко, але точно є виваженим.

Нехай кожне ім’я дарує маленьким громадянам щасливу долю та безмежну радість від життя, оберігає їх та сприяє становленню особистості.

Сектор комунікації з громадськістю Північно-Східного міжрегіонального управління
Міністерства юстиції (м. Суми)