Проєкт #таксідлядонора - безкоштовне таксі донору для поїздки в центр крові і назад

Дата: 10.04.2020 08:02

Посилання на проєкт http://www.vartozhyty.com.ua/taxifordonor

Що це?

У зв’язку з карантином, введеним на території України для унеможливлення поширення COVID-19, всі центри крові в нашій державі перебувають у кризовому стані через дефіцит донорської крові.

При цьому, заклади охорони здоров’я щодня потребують застосування компонентів крові для підтримки життя і здоров’я тисяч онкохворих людей, породіль, травмованих українських військових, людей, для яких компоненти крові є життєво важливими.

Для стабілізації ситуації з наявністю донорської крові в Україні, проєкт ВМГО «Асоціація молодих донорів України» - ДонорUA, спільно з Фундацією «Варто Жити» та представниками бізнесу - онлайн-сервісом Uklon та Національною Мережею АЗС WOG - запустили проєкт #таксідлядонора, який дає можливість донору безкоштовно скористатись послугами таксі для поїздки в центр крові і назад. Сьогодні проєкт діє у 7 містах України (Київ, Львів, Дніпро, Одеса, Харків, Полтава, Суми) і буде поширений ще на 16 міст.