Як працює Червоний Хрест в умовах карантину і загрози Covid-19

Дата: 06.04.2020 16:12

Фото без опису Благодійна організація активно інформує населення про те, як уберегтися від коронавірусу й бути здоровим. Друковані інформаційні матеріали від Товариства Червоного Хреста недавно отримали установи й організації Коропа.

Волонтери ТЧХ завжди були для знедолених, сиріт, немічних, хворих і самотніх надійною опорою за скрутних обставин. Зараз, у період карантину, вони забезпечують своїх підлеглих засобами захисту.

А ще, як повідомила голова районного підрозділу Червоного Хреста Таїсія Онопка, ще до запровадження карантину Коропщину вкотре відвідав знаний благодійник, керівник організації «Британська Гуманітарна Допомога» Філіп Едмондс, і привіз допомогу – одяг, фарбу, канцтовари тощо. Тож після зняття карантинних обмежень районний Червоний Хрест чекатиме представників незахищених верств населення за адресою у Коропі по вулиці Поштовій, 10 (приміщення школи).

За інформацією відокремленого підрозділу
обласної організації Товариства Червоного Хреста України