Для захисту наших лікарів зібрали майже 207 тисяч гривень

Дата: 30.03.2020 11:49

Фото без описуВажкі часи об’єднують небайдужих людей. Коли в Україні почалось поширення вірусу COVID-19, працівники апарату Коропської селищної ради запропонували підтримати районну лікарню, аби наші медики мали достатньо спецодягу, якщо доведеться лікувати хворих і у нас... Вони ініціювали перерахувати на потреби закладу одноденний заробіток. Заклик підтримали працівники інших установ і організацій нашої громади, які зібрали значну суму − 206 тисяч 927 гривень.

При отриманні березневих заробітних плат вся сума буде перерахована на потреби районної лікарні.

Ці гроші – спільний внесок працівників апарату селищної ради та її відділів, територіального центру, відділу культури, спорткомплексу, а також всіх освітян, працівників шкіл та садочків, які вкотре показали свою особливу згуртованість.

Також інформую, що із бюджету селищної ради на першочергові потреби лікарні в боротьбі із коронавірусом перераховані 30 тисяч гривень.

Щиро дякую кожному, хто зробив свій внесок для протидії небезпечній хворобі. Хай добрі справи повертаються до вас сторицею. Міцного здоров’я вам і всім вашим рідним, добра, злагоди, впевненості в щасливому завтрашньому дні. Хай ніяка біда не ступить на ваш поріг. Віримо в краще!

З повагою Віктор Журавель, Коропський селищний голова
Ілюстрація з інтернету