До уваги батьків учнів, керівників закладів освіти

Дата: 19.03.2020 09:44

Асоціація міст України запрошує батьків учнів, керівників закладів дошкільної та загальної середньої освіти взяти участь в анкетуванні

Опитування є анонімним та проводиться задля дослідження освітнього середовища та виявлення факторів, що сприяють або можуть сприяти проявам зловживань і вчиненню порушень законодавства, зокрема антикорупційного. Анкетування охоплює всі регіони України та триватиме до 10 квітня 2020 року.

Анкета для керівників закладів освіти

Анкета для  батьків здобувачів освіти

За результатами анкетування підготуються рекомендації стосовно усунення факторів, що сприяють або можуть сприяти проявам зловживань і вчиненню порушень у галузі освіти законодавства, зокрема антикорупційного.

Чернігівське регіональне відділення Асоціації міст України