Бюджет участі 2020 стартував

Дата: 16.03.2020 15:37

Уже другий рік поспіль жителі громади, які проживають і зареєстровані на території ОТГ, і яким є 14 років, зможуть взяти участь у розподілі частини річного селищного бюджету – запропонувати програму, комплекс робіт, ідею для покращення зовнішнього вигляду громади та умов проживання у ній, соціально-економічного, культурного і просторового розвитку.

Ідея має бути втілена у проєкті. Детальну інформацію про те, як можна формувати проєктну заяву (із прикладами) можна знайти в інструкції.

Знайти бланк-заявку пропозиції (проєкту) можете за посиланням.

Збір проєктів триватиме до 15 травня. Запрошуємо надавати їх в Коропі за адресою вул. Горького, 9, телефон (04656)2-17-98, чи надсилати на електронну адресу kpselrada@ukr.net

Нагадаємо, торік у Коропській ОТГ діяла програма громадського бюджету на 100 тисяч гривень. Фінансування отримали три проєкти: оновлення обладнання Коропського музею, облаштування еко-готелю в Будищі та спорудження велосипедної парковки біля Коропської школи. Завдяки вам можуть реалізуватися нові цікаві проєкти! Тож не втрачайте нагоди, подавайте свої ідеї.

Довідково: Положення  про громадський бюджет (бюджет участі).

За інформацією відділу економіки, муніципальних ініціатив,
інвестицій та енергоменеджменту
виконавчого апарату Коропської селищної ради