На Чернігівщині вже задекларували понад 207 мільйонів гривень доходів, одержаних минулого року

Дата: 16.03.2020 12:49

Фото без опису  Cтаном на 1 березня по Чернігівській області податкові декларації про майновий стан і доходи за 2019 рік подали 1861 громадян, які задекларували більше 207 млн грн доходів. Із загальної кількості декларантів 811 громадян мали обов’язок задекларувати доходи. Вони самостійно визначили до сплати в бюджет понад 3,5 млн грн податку на доходи фізичних осіб та 0,8 млн грн військового збору.

Інші 1050 громадян подали податкові декларації з метою одержання податкової знижки та визначили до повернення з бюджету 2,6 млн грн податку на доходи фізичних осіб.

За результатами проведених камеральних перевірок декларацій про майновий стан і доходи з бюджету громадянам вже повернуто понад 204 тис грн податку на доходи фізичних осіб.

Сектор комунікацій Головного управління  ДПС у Чернігівській області