Якісне насіння для пенсіонерів Коропа

Дата: 12.03.2020 16:43

Фото без описуТурбота про пенсіонерів − одне з основних завдань для  працівників територіального центру Коропської селищної ради. Сьогодні до організації завітали працівники  «Агроконтракту» з кращими сортами високоякісного вагового та пакетованого насіння овочевих, квіткових культур, кормових і газонних трав українських та зарубіжних селекцій. Насіння має високу схожість та врожайність, а тому користується великим попитом.

Всі  з нетерпінням чекали цього дня, щоб купити  якісне насіння за нижчою ціною. Адже прийшла весна і  скоро вже треба саджати  городи. Ще до приїзду працівників з насінням в залі чекало до півсотні людей. Люди поважного віку та керівництво територіального центру дякують керівнику  «Агроконтракту»  Миколі Дідевичу та його працівникам за людяність, доброзичливість, повагу і шанобливе ставлення.

За інформацією територіального центру соціального обслуговування
(надання соціальних послуг) Коропської селищної ради