У Коропській громаді – тритижневий «карантин»

Дата: 12.03.2020 09:10

Фото без описуКеруючись постановою Кабінету Міністрів України № 211 від 11 березня «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19»  обмежувальні заходи від сьогодні і до 3 квітня запроваджуються на території Коропської громади.

З цього приводу сьогодні Коропський селищний голова Віктор Журавель провів нараду разом із заступником Юрієм Шкурком, секретарем Людмилою Гавриленко, начальником відділу освіти Олегом Курбановим, начальницею відділу організаційної роботи Наталією Ющик.

Текст постанови  Кабміну з’явився на офіційному сайті вчора ввечері.

Тому від сьогодні й протягом 3-х наступних тижнів, до 3 квітня ЗАБОРОНЕНО:

- відвідування закладів освіти;
- проведення всіх масових заходів, у яких бере участь понад 200 осіб (крім заходів, необхідних для забезпечення роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування);

Спортивні змаганні дозволено проводити без уболівальників.

Як зазначив на нараді начальник відділу освіти, навчальний процес у школах не скасований, і він продовжиться в дистанційному режимі. Діти отримуватимуть завдання із основних предметів і працюватимуть самостійно.

Важливо! Коропський дитячий садок сьогодні й завтра для зручності батьків працює за окремим алгоритмом. Сьогодні до закладу приймали всіх вихованців. Проте батьків попередили, що завтра – останній день роботи садочка,  він приймає дітей  із крайньої потреби А вже із понеділка, 16 березня, відвідувати ДНЗ заборонено. Ці кілька днів дали для того, щоб батьки вирішили питання влаштування дітей на найближчі  3 тижні.

Сектор інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю
виконавчого апарату Коропської селищної ради