7506 працівників області отримали шанс на гідний заробіток, соціальне та пенсійне забезпечення.

Дата: 10.03.2020 10:27

На Чернігівщині підведено підсумки кампанії з детінізації зайнятості населення. За результатами проведеної роботи за минулий рік та у січні 2020 року в області легалізовано 7506 робочих місць, додатково залучено 8,6 млн грн єдиного соціального внеску.

Про це повідомила перший заступник начальника Головного управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області Ольга Рем під час зустрічі з спільного  засідання  обласної робочої групи з питань легалізації  виплати заробітної плати і зайнятості населення.

За інформацією Головного управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області