Батуринську спеціалізовану школу планують закрити. Батьки звернулись до депутатів

Дата: 05.03.2020 17:08

Фото без описуУ секторі по наданню соціальних послуг сім'ям з дітьми та молоді 3 березня відбулася зустріч за круглим столом із мамами дітей з інвалідністю, що мають особливі освітні потреби. Питання виникло через плани закрити комунальний заклад «Батуринська спеціальна школа» Чернігівської обласної ради, в якій навчаються дітки з нашої громади.

До заходу долучились відділ-служба у справах дітей селищної ради, відділ освіти та Бюро безоплатної правової допомоги.

Батьки написали звернення до депутатів обласної ради з проханням залишити школу, адже зміна місця перебування дітей є психотравмуючим фактором, а віддаленість альтернативних шкіл не  дає можливості батькам на вихідні забирати дітей додому. За місцем проживання відсутня інклюзивна освіта та відповідні спеціалісти по роботі з аутистичними розладами, дефектологів, логопедів, олігофренотерапевтів.

Батьки наголошують, що не зможуть працювати, якщо будуть навчати їх самостійно, а коштів, що отримують від держави, вистачає лише на медикаменти для дитини.

За інформацією сектору по наданню соціальний послуг сім'ям з дітьми та молоді