Будівництво житла в Чернігівській області у 2019 році

Дата: 02.03.2020 12:20

У  2019 р. в області прийнято в експлуатацію 143 тис.м2 загальної площі нового житла, що на 46% більше, ніж у 2018р. Із загальної площі житла більше половини (52%) прийнято в експлуатацію в одноквартирних будинках, решта – у будинках з двома та більше квартирами.

Більше 80% житла збудовано в міській місцевості.

В області введено 1644 квартири, середній розмір яких складає 87 м2, при цьому в сільській місцевості – 124 м2, у міській місцевості – 81 м2.

Крім того, у 2019 р. в області прийнято в експлуатацію дачні та садові будинки нового будівництва загальною площею 8 тис. м2. Загальна площа прийнятих в експлуатацію дачних і садових будинків порівняно з 2018 р. зросла на 44%.

Головне управління статистики у Чернігівській області

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)