Як юні коропчани весну зустрічали

Дата: 29.02.2020 11:04

Традиційне веселе й смачне свято проводів зими і зустрічі весни пройшло вчора в Коропському центрі дитячої та юнацької творчості Коропської селищної ради.

Свято супроводжувалося тематичними піснями й веселими іграми. Вихованці гуртків «Драматичний» і «Акторська майстерність» представили казку «Ріпка» на сучасний лад із авторськими відмінностями від оригіналу. Із цікавістю дивилися всі – і малі, й дорослі.

От тільки зиму цьогоріч не всім дітям радісно було проводжати – тепла була, малосніжна. Не награлися вони в сніжки, не накаталися на санчатах, із засніжений гірок не наспускалися.

Але прощатися із нею час. Надворі спалили солом’яне опудало, яке символізує зиму, і побажали, аби наступного року чарівниця завітала зі своїми звичними атрибутами – снігопадами, морозчиком та всіма розвагами.

Наостанок директор ЦДтаЮТ Олена Куніцина роздала всім учасникам і гостям свята по пиріжку з великої святкової корзини.

Сектор інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю
виконавчого апарату Коропської селищної ради

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)