На виконкомі порушили клопотання про присвоєння коропчанці звання «Мати-героїня»

Дата: 27.02.2020 16:51

Фото без опису  У Коропській селищній раді сьогодні пройшло засідання виконавчого комітету. Під час роботи його члени розглянули 26 питань −  серед них ті, що стосуються бюджету, комунального майна і комунальних підприємств, а також заяви жителів об’єднаної громади.

Провів засідання заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Василь Кравченко.

Розпочали із розгляду звіту про виконання  Плану соціально-економічного розвитку Коропської ОТГ за минулий рік, який представив заступник селищного голови з питань житлово-комунального господарства, будівництва, архітектури та містобудування Юрій Шкурко. Звіт затвердили і винесли на розгляд сесії.

Так само сесія розгляне і звіт про виконання селищного бюджету за  2019 рік. Його, а також інші фінансові питання на засіданні виконкому представила начальниця фінвідділу Наталія Басанець.

У продовження засідання члени виконкому:

-  надали дозвіл на знесення зелених насаджень на території Коропської селищної ради;

- затвердили калькуляції вартості  години роботи і кілометра пробігу техніки комунального підприємства «Благоустрій Сервіс»;

- розглянули питання про впорядкування орендних відносин;

- затвердили граничну вартість безоплатних послуг на поховання учасників бойових дій, інвалідів війни та померлих (загиблих) осіб, які мають особливі заслуги та особливі трудові заслуги перед Батьківщиною та проживали на території селищної ради;

- розглянули заяви директора Червоненського психоневрологічного  інтернату;

- надали дозвіл на безкоштовне влаштування у відділення стаціонарного догляду в Нехаївці коропчанки з інвалідністю  і звільнення від сплати за обслуговування;

На цьому засіданні члени виконкому порушити клопотання перед обласною державною адміністрацією про присвоєння почесного звання «Мати-героїня» коропчанці, матері п’ятьох дітей Тетяні Прохоренко  за вагомий особистий внесок у виховання синів і доньок, створення сприятливих умов для здобуття дітьми освіти, розвитку їхніх творчих здібностей, формування високих духовних і моральних якостей.

Також сьогодні внесли зміни до попереднього рішення виконкому №138 «Про утворення громадської комісії з житлових питань»; взяли на облік внутрішньо переміщених осіб, які потребують надання житлового приміщення; затвердили Порядок розроблення селищних цільових програм, моніторингу та звітності про їх виконання; розглянули заяви громадян.

Сектор інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю
виконавчого апарату Коропської селищної ради

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)