Спільні заходи дають результат: 9 тисяч найманих працівників офіційно працевлаштовано

Дата: 27.02.2020 13:04

Фото без описуУ Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що у рамках проведення спільних заходів з метою підвищення рівня заробітної плати, сплати податків та єдиного внеску, дотримання трудового законодавства фахівцями податкової служби та Держпраці в області проведено співбесіди з 398 cуб’єктами господарювання у сфері торгівлі і тимчасового розміщення та організації харчування та розповсюджено майже 1 тисячу інформаційних буклетів.

У період проведення заходів (січень-лютий поточного року) спостерігається збільшення кількості подання працедавцями повідомлень про прийняття на роботу працівників. Для порівняння: якщо минулого року у середньому за місяць роботодавці повідомляли про офіційне працевлаштування близько 7,5 тис осіб, то з початку проведення заходів (з 20.01.2020) вже подані повідомлення по 9 тис найманих працівниках.

Більша частина цих повідомлень надійшла саме від працедавців, які працюють у сфері торгівлі й громадського харчування, а також які надають послуги з тимчасового розміщення (готелі, хостели). В деяких випадках підприємці виправляють ситуацію під час візиту податківців. Наприклад, під час проведення перевірки у Прилуцькому районі фізичної особи-підприємця, який провадить свою діяльність у сфері громадського харчування (кафе), було подано повідомлення про працевлаштування 2 осіб.

І роботодавцям, і найманим працівникам слід пам'ятати, що офіційне працевлаштування це - насамперед, соціальний захист (лікарняні, допомога з безробіття, пенсії), а також  - додаткові надходження до бюджету.

Сектор комунікацій Головного управління  ДПС у Чернігівській області

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)