Змагались юні техніки

Дата: 26.02.2020 14:32

Коропський центр дитячої та юнацької творчості Коропської селищної ради сьогодні приймав учасників змагань із початкового технічного моделювання. За перемогу змагалися п’ять команди зі шкіл громади − «Капітошки» із Рождественського, «Первоцвіти» із Оболоння, «Україночки» із Нехаївки, «Умілі рученята» із Лукнова, «Юні конструктори» із Коропа.

Діти виготовили моделі автобусів та геометричні фігури із паперу, склали теоретичний залік, запустили власноруч зроблені літаючі планери. За кожне завдання команди отримали бали.

Директорка закладу Олена Куніцина вручила призерам і переможцям та їхнім наставникам нагороди, призи та солодощі.

У підсумку перше місце здобула команда «Юні конструктори» із Коропа – Вероніка Лаврик і Михайло Черебило, керівник Людмила Нікитенко.

Друге місце – в «Україночок» із Нехаївської школи – Вікторії Кострикіної і Даші Лебедь, керівник Надія Колода.

На третій позиції із рівними балами опинилися дві команди: «Первоцвіти» із Оболонської школи (Аня Макаренко, Віктор Гавриленко, керівник Віктор Лузан), і лукнівські «Умілі рученята» (Ліза Кононенко, Леонід Сивець, керівник Людмила Степаненко).

Команда Рождественської школи (Ярослав Грицай, Нікіта Луценко, керівник Валентина Луценко) отримала подяку за участь.

Змагання пройшли весело й на позитиві. Насамкінець організатори побажали учасникам, щоб разом із ними зростали і їхні знання, вміння та навички, і, звісно ж, − творчих успіхів, мудрих наставників та здійснення мрій.

Сектор інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю
виконавчого апарату Коропської селищної ради

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)