Наші авіамоделісти – найкращі в області

Дата: 25.02.2020 11:01

Команда Коропського центру дитячої та юнацької творчості вчора здобула омріяне перше місце в Обласних відкритих змаганнях учнівської молоді з авіамодельного спорту «Мирне небо України» (вільнолітаючі моделі у приміщенні).

Змагання авіамоделістів,  які організовує обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді за підтримки Управління освіти і науки ОДА,  пройшли у приміщенні обласної комплексної дитячо-юнацької спортивної школи.

У них взяли участь 15 спортсменів із Коропського ЦДтаЮТ, Менської та Сновської станцій юних техніків, обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді.

Учасники власноруч виготовили моделі літаків, які можуть літати тільки в закритих приміщеннях. Серед основних завдань – не лише виготовити модель правильно, щоб вона відповідала всім характеристикам, а й налаштувати її так, щоб вона пролетіла найдовше.

Змагалися юні спортсмени у трьох класах моделей: F-1M (модель для початківців), F1R та F-1L. Кожен із учасників міг здійснити шість польотів. Два найвдаліші польоти за часом йшли у залік.

За результатами змагань визначилися переможці особисто-командної першості. Найкращі результати показали вихованці Коропського центру дитячої та юнацької творчості та Чернігівського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді, які отримали найбільшу кількість медалей у заході. У особистій першості переможцями та призерами стали:

Клас F1М

ІІІ місце – Іванна Черебило, Коропський ЦДтаЮТ

Клас F1L

І місце – Тимофій Костирко, Коропський ЦДтаЮТ

ІІІ місце – Макарій Даниленко, Коропський ЦДтаЮТ

Клас F1R

І місце – Дмитро Лєпілін, Коропський ЦДтаЮТ

Командні місця розподілилися так:

І місце – команда Коропського центру дитячої та юнацької творчості Коропської селищної ради;

ІІ місце – команда Чернігівського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді;

ІІІ місце – команда Менської станції юних техніків.

Щиро дякуємо керівнику авіамодельного гуртка Роману Черебилу,  вітаємо переможців і бажаємо всім юним авіамоделістам натхнення та підкорення нових спортивних вершин!

За інформацією Коропського центру дитячої та юнацької творчості
Коропської селищної ради

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)