На Чернігівщині підбито перші підсумки деклараційної кампанії

Дата: 24.02.2020 11:29

Протягом січня на Чернігівщині податкові декларації про майновий стан і доходи  за 2019 рік подали  725 громадян, які задекларували 75,3 млн грн доходів. Із загальної кількості декларантів, 382 громадянина, які мали обов’язок задекларувати доходи. Вони самостійно визначили до сплати в бюджет понад 1,4 млн грн податку на доходи фізичних осіб та 375,7 тис грн  військового збору.  Інші 343 громадянина  подали податкові декларації з метою одержання податкової знижки та визначили до повернення з бюджету 906,3 тис грн податку на доходи фізичних осіб.

Нагадуємо, обов’язок подання декларації про майновий стан і доходи виникає у разі отримання громадянами упродовж 2019 року доходів не від податкових агентів, від здійснення операцій з інвестиційними активами, надання майна в оренду фізичним особам, у вигляді виграшів, спадщини чи подарунків, іноземних доходів, інших доходів, які не були оподатковані протягом року за місцем виплати доходу, але не є звільненими від оподаткування.

Останній день подання декларації – 30 квітня 2020 року, а для охочих реалізувати своє право на податкову знижку за наслідками 2019 року податкова декларація подається по 31 грудня 2020 року включно.

Сектор комунікацій Головного управління  ДПС у Чернігівській області

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)