На сесії ухвалили рішення про створення публічної бібліотеки громади

Дата: 18.02.2020 15:16

Фото без описуДепутати селищної ради сьогодні, 18 лютого, прибули до Коропа на  засідання 45 сесії сьомого скликання. Сесійне зібрання провів Коропський селищний голова Віктор Журавель.

На захід були запрошені члени виконавчого комітету і працівники виконавчого апарату селищної  ради.

Перед початком роботи за традицією привітали колег, які в міжсесійний період зустріли дні народження. Оплески лунали в честь депутата по виборчому округу № 15 Людмили Назаренко і старости Городищенського старостинського округу Наталії Антоненко.

На розгляд було винесено 196 питань, зокрема 186 земельних.

Заслухавши інформацію начальниці фінансового відділу Наталії Басанець, депутати підтримали виділення асигнувань за рахунок вільного залишку бюджетних коштів селищного бюджету Коропської ОТГ. Зі спецфонду селищного бюджету виділили 49 тисяч 502 гривні для таких цілей:

27 тисяч гривень – на придбання опалювального котла для адмінприміщення Городищенського старостинського округу;

4 тисячі 502 гривні – для проведення технагляду виконаних робіт по проєкту газифікації Шабалинова;

18 тисяч гривень – для перерахунку кошторисної документації у ціни 2020 року по капітальному ремонту приміщень Коропської школи (заміна вікон та дверей).

Блок питань зі сфери комунального майна представила начальниця відділу комунального майна, житлово-комунального господарства, архітектури та містобудування Тетяна Свердлова.  В результаті їхнього розгляду депутати врегулювали орендні відносини з АТ «Облтеплокомуненерго», встановили зменшений (50%) розмір орендної плати Управлінню Держгеокадастру у відповідь на його клопотання, передали на балансовий облік відділу соціального захисту населення селищної ради, культурно-спортивного комплексу «Аполлон»  майно комунальної власності селищної ради.

Також депутати затвердили в нових редакціях структуру та граничну чисельність працівників терцентру і  Положення про відділ соціального захисту населення селищної ради. Із цих питань доповідала начальниця профільного відділу Лариса Ларченко.

Начальниця відділу культури і туризму Людмила Самойловська представила проєкт рішення про створення комунального закладу «Публічна бібліотека» Коропської селищної ради. Депутати підтримали його, затвердили Статут комунального закладу.

Питання обширного земельного блоку представила начальниця земельного відділу Лариса Дорошенко.

На підставі рішення загальних зборів громадян у Городищі та клопотання старости затвердили рішення про резервування земельних ділянок у Городищі біля річки Ровчак для суспільних потреб і суспільної необхідності, або для передачі в оренду цілісними масивами органічним господарствам.

Також депутати затвердили проєкт землеустрою щодо відведення земельної ділянки для сінокосіння і випасання худоби  в Рождественському, розглянули земельні заяви, надали дозволи на розроблення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність, затвердили  уже розроблені проєкти.

У питанні «Різне» виступив депутат Віктор Мальцев.

Сектор інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю
виконавчого апарату Коропської селищної ради

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)