У Коропі почали перевіряти, чи не відпочивають у нічних закладах діти

Дата: 12.02.2020 08:47

Фото без описуІз рейдом розважальними закладами пройшли нещодавно начальниця служби у справах дітей Коропської селищної ради Наталія Величко, спеціаліст Людмила Комар і представник поліції − старший інспектор з ювенальної превенції Андрій Рощик. У вечірню п’ятничну пору пішли до «Дару Божого», «Срібного Глобусу», «Марії». На меті мали з’ясувати, чи не продають підліткам до 18 років алкоголю і чи не відпочивають там діти, яким ще нема 16 років.

Після 10-ї вечора в таких закладах діти до 16 років можуть бути лише у присутності хоча б одного із батьків чи законного представника. Про це йдеться у статті 20 Закону України «Про охорону дитинства».

Варто зазначити, що порушень того дня не виявили, всі відпочивальники виявилися старшого віку. Із барменами провели бесіди і вкотре нагадали про заборону продажу дітям алкоголю. Хоча в цих питаннях законодавства працівники барів обізнані.

Такі рейд проводитимуть і надалі. Щоб не виникло непорозумінь, гостям закладів радять мати із собою документи, щоб довести свій вік (хоча б сфотографовані на телефон).

Сектор інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю
виконавчого апарату Коропської селищної ради

Фото з інтернету

Коментарі:

Анонім
2020-02-13 14:00:01

Гарний проведено захід і з рейдом і з роз'яснювальної роботою серед барменів, але питання в іншому. На скільки мені відомо в Коропській РДА є посада начальника служби у справах дітей яку займає Іващенко О.І. і виявляється, що в Коропській селищній раді є аналогічна посада яку очолює Величко Н.В., скажіть які є між ними відмінності і чи не дублюються зазначеними органами повноваження?? Дякую.