Яскраво квітнуть юні творчі перемоги

Дата: 11.02.2020 18:22

Приємну новину повідомили днями з Коропського центру дитячої та юнацької творчості. Надійшли результати конкурсів, у яких брали участь талановиті вихованці закладу. Надбань обласного і Всеукраїнського та рівнів,  про які хочеться розповісти, чимало.

Приміром, наші зірочки є серед дипломантів Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості «Безпека в житті – життя в безпеці». Це вихованці Коропського ЦДтаЮТ Тетяна Айзенціммер, Наталія Леденко і Максим Тригуб (призер відвідує гурток на базі Нехаївської школи).

Щедрою на нагороди стала участь наших талантів у обласній новорічно-різдвяній виставці «Новорічна композиція». В одноіменній номінації диплом переможниці здобула Альона Леденко, вихованка гуртка «Фантазери» ЦДтаЮТ (керівник Наталія Циганок).

У номінації «Новорічний колаж» також маємо переможця – це Андрій Проценко (керівник Антон Квасніков).

Конкурсні творчі роботи вихованців деяких закладів обласне управління освіти і науки виділило окремо, бо ж вони вирізняються актуальністю порушеної проблеми, якістю оформлення, цікавим викладенням власних поглядів. Приємно, що в списку найкращих – роботи вихованців Коропського ЦДтаЮТ.

І за підсумками проведення І (обласного) етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір» можемо привітати наших юних земляків!

Дипломи переможців здобули  Нікіта Креньов із гуртка «Художня кераміка» (керівник Віктор Жихор), Ірина Хорошок із гуртка «Паперова пластика» (керівник Наталія Циганок), Тимофій Костирко, Богдан Квасніков із гуртка «Художня кераміка» (керівник Оксана Цупко), Вікторія Абрамкіна, Анастасія Висоцька із гуртка «Юний митець» (керівник Наталія Лавренова).

Традиційні народні іграшки та сувеніри з глини, як зазначили організатори, заслуговують особливої уваги. Саме тому вихованців Коропського ЦДтаЮТ, які представили на виставку-конкурс декілька глиняних робіт, виділили окремо. Вкотре обласного визнання заслужила їхня наставниця Оксана Цупко, яка щороку залучає гуртківців до участі у виставці-конкурсу, і діти щоразу отримують високу оцінку своєї творчості. Приміром, цьогорічний переможець Тимофій Костирко під керівництвом Оксани Миколаївни у роботі «Жадібні ведмежата» відтворив мотив української народної казки  та проілюстрував її за допомогою об’ємних глиняних фігур. Ще один переможець Богдан Квасніков представив панно з глиняними елементами «Різдвяні колядки», де відображені різдвяні звичаї нашого народу.

Сектор інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю
виконавчого апарату Коропської селищної ради

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)