Державна програма «Доступні кредити 5-7-9%

Дата: 07.02.2020 15:02

Хочете відкрити або розширити бізнес? Але де взяти гроші? За ініціативою Президента уряд розпочав програму доступних кредитів для бізнесу.

Державна програма «Доступні кредити 5-7-9% була запроваджена заініціативи Президента України та Кабінету Міністрів України з метою підтримки інвестиційних проєктів мікро- та малих підприємств, що сприятиме створенню нових робочих місць, легалізації та розширенню діяльності малого бізнесу, імпортозаміщенню та поверненню трудових мігрантів. Впровадження Програми за дорученням Уряду України буде здійснювати Фонд розвитку підприємництва через банки-партнери, які володіють технологіями та активно кредитують цільову групу програми – мікро- та малі підприємства.

За інформацією Офісу Президента України

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)