Нестрашний нам карантин!

Дата: 05.02.2020 11:54

Вихованці Коропського дошкільного навчального закладу «Дзвіночок» разом із вихователями влаштували яскраво прикрашені міні-городи, де у контейнерах із ґрунтом на вікнах ростуть цибуля, квасоля, часник, томати, кріп, петрушка, картопля, горох, морква, буряк, жито, зелена трава, а окремо у воді − гілочки садових дерев та кущів.

Вирощувати «свій салат» на підвіконні дуже корисно та цікаво. Це виховує в діток екологічну культуру та правила поведінки у природі. Діти вчаться вирощувати рослини, доглядати та спостерігати за ними, дізнаються про умови вирощування городних рослин, вчаться естетично прикрашати ділянки з рослинами, бачать результати своєї праці.

Також маленькі дослідники можуть під час прийому їжі покуштувати деякі пророщені рослини, наприклад, зелену цибулю або часник, які є корисним джерелом вітамінів взимку, особливо в період масового захворювання грипом та ГРВ.

За інформацією Коропського ДНЗ «Дзвіночок»

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)