Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акту – проєкту рішення Коропської селищної ради «Про затвердження  Правил благоустрою на території Коропської селищної ради»

Дата: 26.06.2019 15:40

Фото без описуНа виконання  Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» оприлюднюється  проєкт регуляторного акту «Про затвердження Правил благоустрою на території Коропської селищної ради».

Згідно даного проєкту пропонується встановити:

порядок здійснення благоустрою, вимоги до впорядкування територій підприємств, установ, організацій у сфері благоустрою населених пунктів, вимоги до утримання зелених насаджень на об’єктах благоустрою — територіях загального користування, вимоги до санітарного очищення території Коропської селищної ради.

Проєкт регуляторного акту, аналіз регуляторного впливу,  Правила благоустрою на території Коропської селищної ради розміщені  на офіційному сайті селищної ради.

Пропозиції та зауваження від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються в письмовій формі  до відділу комунального майна, житлово-комунального господарства, архітектури та містобудування Коропської селищної ради, за поштовою адресою вул. Горького, 9, електронна адреса kpselrada@ukr.net, протягом місяця, але не більше трьох,  з дня оприлюднення.

Начальник відділу комунального                                                                                                         Т.О. Свердлова
майна, житлово-комунального
господарства, архітектури та
містобудування