«Коропські зірки-2020»: небачений ажіотаж ще до проведення

Дата: 04.02.2020 10:45

Фото без описуВосьмий епізод шоу «Коропські зірки» пройде в Коропському будинку культури трохи менше ніж за два тижні, 15 лютого. А квитки вже розібрали повністю.

Їхній продаж оголосили вчора, 3 лютого. Буквально за дві години, від 9 й до 11 ранку, всі квитки на шоу-програму о 15-й годині й гала-концерт  18-й вже розібрали. А це, на хвилиночку, − два зали по 321 місцю.

Але всім охочим побачити це шоу квитків не вистачило. Тому організатори міркують про можливе проведення ще одного гала-концерту, от тільки вже у інший день. Про це написали на сторінці будинку культури у Фейсбук. От тільки конкурсну програму, якою і є це шоу, повторити вдруге чи втретє вже не вдасться.

«Родзинкою» цього шоу є те, що в ньому пісенно змагаються пари учасників, один із яких – знаний на Коропщині артист, а інший – новачок. Імена конкурсантів і конкурсанток тримаються в суворому секреті до останнього, і ця інтрига неабияк захоплює глядача. Не дивно, що цей формат так полюбився коропчанам і зовсім скоро пройде вже восьме за рахунком таке шоу.

Сектор інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю
виконавчого апарату Коропської селищної ради