Коропчани відзначили свято Соборності України

Дата: 22.01.2020 13:53

Фото без описуСвяткове зібрання, присвячене 101-й річниці проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки відбулось сьогодні в Коропському будинку культури.

Проголошення Соборності УНР і ЗУНР 22 січня 1919 року називають основоположною подією українського державотворення, вінцем віковічного прагнення українців жити в єдиній незалежній соборній державі. Дата ця є дуже і дуже важливою. Воля людей, проголошена на площі Святої Софії, стала силою, яка привела нас до відновлення незалежності у 1991 році.

Але Соборність передбачає не лише пам’ять про минуле, а й потребує згуртованої спільної праці та взаємодії в сучасній Україні, коли ми, представники різних регіонів, разом працюємо, створюємо знакове і важливе.

Участь у сьогоднішніх урочистих заходах взяли голова районної ради Михайло Мазуренко, в.о. голови райдержадміністрації Валентина Саволєй, Коропський селищний голова Віктор Журавель, працівники апаратів районної й селищної рад, структурних підрозділів райдержадміністрації, закладів освіти, культури, соцзахисту та медичних установ, громадських організацій, учнівська молодь, мешканці краю, представники місцевих засобів масової інформації.

Валентина Саволєй звернулася до всіх присутніх зі святковою вітальною промовою, в якій зауважила, що ідея соборності для українців завжди була актуальною та наріжною темою. А зараз національна єдність є не тільки базовою цінністю громадян, а й обов’язковою передумовою успішного спротиву зовнішній агресії.

Урочисто-піднесена святкова програма склалася зі щирих пісенних і видовищних танцювальних номерів від учасників аматорського мистецтва Коропщини. У віночку творчих привітань яскраво квітла наша талановита молодь – вихованці Коропської школи мистецтв та Коропського центру дитячої та юнацької творчості.

Сектор інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю
виконавчого апарату Коропської селищної ради

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)