Із візитом до Нехаївки

Дата: 21.01.2020 16:35

Фото без опису Із черговою інспекцією будівництва амбулаторії загальної практики сімейної медицини побував сьогодні в Нехаївці Коропський селищний голова Віктор Журавель. Об’єкт споруджують за державною програмою «Сільська медицина» коштом держбюджету зі співфінансуванням із місцевого бюджету селищної ради.

Будувати амбулаторію почали рано навесні. На сьогодні вже завершені зовнішні роботи, тривають роботи внутрішні. Попереду − підключення до електромережі.

Загальна вартість цього об’єкта – 5 мільйонів і майже 693 тисячі  гривень. Співфінансування із селищного бюджету із цієї суми складає 569 тисяч 270 гривень. Свої фінансові зобов’язання селищна рада уже повністю  виконала.

Амбулаторія складається із кабінету лікаря, процедурних, кабінету щеплень, сестринської, реєстратури, кімнати для персоналу, окремих вбиралень для персоналу та відвідувачів, котельні, двох холів і фоє.

До речі, центр Нехаївки  не так давно став значно ошатнішим. За підтримки меценатів, коштів, виділених відділом культури і туризму селищної ради з місцевого бюджету пофарбували фасад будинку культури.

Сектор інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю
виконавчого апарату Коропської селищної ради

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)