Традиційне свято «Різдвяний передзвін»

Дата: 14.01.2020 09:37

Фото без описуПершим святковим заходом, який провели у Коропському будинку культури після ремонту глядацької зали, став традиційний концерт «Різдвяний передзвін», який зібрав поціновувачів духовної музики та слова минулої неділі, 12 січня.

Радість і велич Різдва допомогли відчути неповторні співи церковного хору, виступи учнів недільної школи і Коропської школи мистецтв, квартет кларнетистів із Чернігова, в якому грає колишній учень Коропської школи мистецтв Дмитро Мисенко.

Багато років жила традиція завершувати цей концерт піснею «Ромашка». У цьому році вирішили традицію змінити – на оновленій сцені заспівати пісню «Стоїть гора високая». Але за побажанням глядачів артисти виконали і улюблену «Ромашку» також.

Наприкінці свята із подякою від публіки на адресу священнослужителів і всіх учасників чудового дійства виступив селищний голова Віктор Журавель, а також привітав присутніх зі святами.

Ми хотіли, щоб відкриття зали після ремонту відбулося саме такою подією духовного змісту... – поділився мріями, що збулися, селищний голова. − Впевнений, що ця зала буде радувати коропського глядача ще не один десяток років.

Сектор інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю
виконавчого апарату Коропської селищної ради

Фото Любові Сагань