Найголовніше – дитяча радість і сміх

Дата: 13.01.2020 19:39

Сьогодні в оновленому після капітального ремонту залі Коропського будинку культури пройшов родинний захід − традиційна ялинка для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей з інвалідністю, які живуть у Коропській громаді.

Одразу по приходу кожному маленькому гостю вручили пакуночок із солодощами. У святковій залі на них чекала незвична й цікава казка «Рукавичка», яку вміло зіграли вихованці Коропського ЦДтаЮТ. Музичні номери подарували дітлахам учні Коропської школи мистецтв.

Захід продовжився у фоє – тут були рухливі ігри, хороводи із Дідом Морозом та Снігуронькою, конкурси.

Тривало свято близько двох годин. Юні гості проявляли хорошу активність, веселилися й розважались від душі. А коли радіють діти – це найголовніше.

Дитячу казку спільно організували й провели відділ-служба у справах дітей та сектор сім’ї, дітей, молоді та спорту Коропської селищної ради, Коропський центр дитячої та юнацької творчості, відділ культури і туризму селищної ради.

Сектор інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю
виконавчого апарату Коропської селищної ради

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)