Щастя, злагоди, добра коропчанам і містечку бажав співочий «Ласкавець»

Дата: 13.01.2020 15:03

Фото без описуСьогодні до Коропа із Атюші прибуло справжнє свято. Впізнати його можна було за дзвінкими щедрівками, щирим сміхом, давніми костюмами. Вихованці народознавчого гуртка «Ласкавець» Коропського ЦДтаЮТ на базі Атюшівської школи на чолі із керівницею, заслуженим працівником культури України Ганною Сушко за давньою традицією щедрівками привітав людей із Новорічними святами і представив одну із найдавніших містерій, що збереглася до наших днів − водіння кози. Обійшли «ласкавчата» немало державних та приватних організацій. Із запашною хлібиною, яку спекла головна натхненниця «Ласкавця» Ганна Іванівна, колоритний співочий гурт завітав і до адмінбудівлі селищної ради.

Біля святкової ялинки зібралися подивитися яскравий виступ працівники апарату селищної ради. Щирі, усміхнені, співочі й артистичні діти викликали захоплення, заслужили бурхливих овацій і, звичайно ж, подарунків. Від імені всього колективу Коропський селищний голова Віктор Журавель подякував «ласкавчатам» і Галині Іванівні за привітання, побажав усім щастя, злагоди, радості в новому році, а учням − гарних оцінок.

Сектор інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю
виконавчого апарату Коропської селищної ради

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)