Новорічна казка для найменшеньких

Дата: 27.12.2019 12:54

У чарівних фей і принцес, кумедних зайченят і ведмежат, милих лисичок і гномиків та ще у багато-багато різних персонажів перевтілилися вихованці студії раннього естетичного розвитку «Малятко», що діє в Центрі дитячої та юнацької творчості селищної ради. Днями у них пройшли святкові новорічні заходи.

Вихованці денної, а потім вечірньої групи спочатку подивилися казку про рукавичку, яку представили їм гуртківці закладу, а потім самі демонстрували, чого навчилися – танцювали й декламували віршики, співали пісеньки, до речі, навіть англійською мовою. Були, звичайно ж, ігри та подаруночки від Діда Мороза і Снігуроньки.

Батьки дітлахів та гості не приховували свого захоплення, аплодували, фіксували веселе дійство на камери фотоапаратів і мобільних телефонів. Хай святкового настрою всім вам додадуть ці світлини!

Більше фото - на сторінці Коропської селищної ради у Фейсбук

Сектор інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю
виконавчого апарату Коропської селищної ради