Чернігівська область, Новгород-Сіверський район

Освітянська профспілка обрала нову голову

Дата: 26.12.2019 16:30

Відтепер найчисельнішу професійну спілку в районі очолює Оксана Мороз. Досі Оксана Миколаївна була головою первинної профспілкової організації працівників Коропського центру дитячої та юнацької творчості й членкинею президії райкому профспілки. А Миколу Свердлова, який попередньо очолював профспілку, і не так давно обійняв посаду директора Атюшівської школи, обрали заступником голови.

Звітно-виборна конференція Коропської районної організації профспілки працівників освіти і науки України пройшла сьогодні, 26 грудня, в малому залі засідань районної ради.

Участь у заході взяла  голова Обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України Тетяна Матвєєва, виконуючий обов’язки голови райдержадміністрації Віктор Кузуб, очільники відділів освіти райдержадміністрації й Коропської селищної ради, лідери первинних профспілкових організацій.

Всього освітяни розглянули 15 питань, з яких основними були вибори нового керівництва профспілки. Також заслухали звіт про роботу профспілки, її досягнення, ухвалили інші робочі питання.

Сектор інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю
виконавчого апарату Коропської селищної ради

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)