Завершили капітальний ремонт зали Коропського будинку культури

Дата: 24.12.2019 13:59

Фото без описуЯк і обіцяли, ремонтувати глядацьку залу закінчили до настання нового року. Ремонт увійшов до переліку проектів, видатки на які здійснюються коштом субвенції з державного бюджету на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад. На сьогодні кошти освоєні в повному обсязі.

У залі зробили підлогу з ламінату та лінолеуму, частково замінили стару підлогу, пошпаклювали та пофарбували стіни, виконали монтаж конструкції з гіпсокартону на стелю та стіни й монтаж освітлення, поставили нові запасні вхідні двері.

Начальниця відділу культури і туризму Коропської селищної ради Людмила Самойловська дякує керівнику фірми-підрядника «Укроблінвестбуд» Геннадію Буштруку і бригаді робітників, які фахово, відповідально і  в терміни зробили ремонт.

Вже зовсім скоро оновлена зала зможе прийняти глядача. Відкриття планується орієнтовно 12 січня – тоді на сцені пройде щорічне Різдвяне свято. До цього часу в залі встановлять нові крісла, повісять новий одяг сцени. Після цього залишаться невеличкі «косметичні» штрихи.

− Сподіваємося, що свята в новому залі принесуть дуже велику насолоду і глядачам, і артистам, − каже Людмила Самойловська.

для порівняння - світлина під час ремонту:

Сектор інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю
виконавчого апарату Коропської селищної ради

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)