Чернігівська область, Новгород-Сіверський район

Вітання приймали коропські енергетики

Дата: 21.12.2019 18:43

Цьогоріч вони вперше зустрічають своє професійне свято – День енергетика − вже не як працівники Коропського району електричних мереж, а як співробітники відокремленого підрозділу «Бахмацький район електричних мереж ПАТ «Чернігівобленерго». Бо ж цьогоріч пройшло реформування, і в результаті Бахмацький РЕМ об’єднав Коропський та Борзнянський райони. Тому була під час сьогоднішнього передсвяткового засідання і доза ностальгії, і роздуми перед майбутнім, та у більшості – похвала, вітання, слова визнання й щирих побажань за відповідальну, нелегку й таку потрібну людям працю.

Професійне свято працівників енергетики відзначається 22 грудня. Мабуть, для свята не випадково обрано найкоротший у році день. Бо ж у темну пору важливість роботи енергетиків відчувається найбільше. Хоча без неї будь-коли сучасному світу не обійтися.

Привіти зі святом колег прибув очільник Бахмацького РЕМ Олександр Максимов. На свято завітало місцеве керівництво: в.о голови райдержадміністрації Віктор Кузуб, голова райради Михайло Мазуренко із заступником Олександром Романченком, який до посади керував Коропським РЕМом, Коропський селищний голова Віктор Журавель.

Олександр Олександрович у своєму вітальному виступі окреслив, чим живе сьогодні очолюване ним підприємство, виокремив позитивні моменти як-ось ріст заробітної плати в цьому році, анонсоване її підвищення із початку наступного, і можливе повторне ще й навесні.

Бахмацький РЕМ, частиною якого є Коропська дільниця, налічує 240 працівників (з них у Коропському районі 50 посад), обслуговує 4720 кілометрів ліній, 56 тисяч 849 побутових споживачів, 1271 юридичних.

До привітань долучилися і місцеві керівники. Приємними були миті нагородження. Грамоти й подяки різних рівнів (Правління АТ «Чернігівобленерго», обласної профспілкової організації, районної ради, РДА, селищної ради) отримали кращі працівники галузі: Сергій Проскура, Руслан Приходько, Володимир Милько, Євген Харитоненко, Валентина Лисюк, Вікторія Калачова, Сергій Дубатовк, Петро Самусь, Олександр Копилок.

Із вітанням на адресу своїх колег у минулому виступили колишні керівники РЕМу Олександр Романченко, нині заступник голови райради, і Микола Топчій, який віддав галузі аж 41 рік життя. Ці люди разом зі своїми колективами напрацювали таку потужну базу і традиції, якими може похвалитися далеко не кожен РЕМ.

Сектор інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю
виконавчого апарату Коропської селищної ради

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)