У Коропі виготовляли  ялинкову іграшку… з вовни

Дата: 20.12.2019 17:07

Фото без опису Перший майстер-клас із виготовлення новорічної іграшки-кульки, та ще і в незвичній техніці валяння із вовни пройшов сьогодні в меморіальному музеї Миколи Кибальчича. Своєю майстерністю із коропчанами ділилася Міла Різник − художниця і майстриня із валяння, гостя із Бужанки, яка переїхала сюди із Чернігова. На захід, який організували працівники регіонального історико-археологічного музею, завітали любителі хенд-мейду й просто охочі корисно та приємно провести час.

На початку творчого заходу майстриня представила свої роботи: сумки, жилетку, різні прикраси.

Для кожного учасника майстер-класу вона завчасно підготувала заготовки-кульки. У гостей була можливість обрати свій дизайн іграшки, що і зробив Сергій Катюха – його прикраса із зображенням пальм і моря відрізняється від інших. Решта тих, хто опановували новий вид творчої роботи, обрали абстрактну тему, проте різні кольорові рішення. Тож  кожна робота – особлива і неповторна, як невеличкий витвір мистецтва.

Учасниками цього творчого заходу були і дорослі, і діти. Валяння – справа доволі клопітка, тому захід тривав три години. Їх стійко витримав навіть наймолодший гість у свої один рік і сім місяців.  Він підтримував свою маму, яка виготовляла новорічну прикрасу.

Наприкінці серед учасників розіграли безпрограшну лотерею. Її головним призом стала кулька із цукерками, які виготовляє на дозвіллі екскурсовод музею Ангеліна Журба.

Гостям майстер-класу сподобався цей новий цікавий досвід, вони говорили про те, що залюбки взяли б участь в інших подібних заходах.

За інформацією Коропського регіонального історико-археологічного музею

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)