Родинне свято для дітей учасників АТО пройшло в Коропі

Дата: 20.12.2019 15:39

Уже традиційний передноворічний соціокультурний захід для дітей учасників антитерористичної операції відбувся сьогодні, 20 грудня. Вперше організатори вирішили змінити його формат, провести його не в формі концертно-ігрової програми, а зробити майстер-клас, щоб залучити всіх − і дітей, і їхніх батьків.  Свято зібрало 15 синів і донечок наших захисників.

Відбулося воно на базі Коропського центру дитячої та юнацької творчості селищної ради. Керівниця гуртка цього закладу Наталія Лавренова провела для його учасників майстер-клас із декору святкових пряників. Їх подарувала дітям кондитерська «Джем». Активну участь у проведенні свята взяла громадська організація «Спілка учасників антитерористичної операції Коропщини». Подарунки для дітей придбали за кошти селищної ради. Їх отримав кожен юний учасник чи учасниця свята. Також окремими призами нагороджували тих, хто відгадував загадки.

Новий, практичний формат свята виправдав себе. Принаймні, про це свідчили схвальні відгуки батьків, розповідає завідувачка сектору сім'ї, дітей, молоді та спорту Оксана Нестеренко.
-  Вони дякували за проведене свято, за те, що їхніх дітей залучають до таких заходів. А ще − за нагоду попрацювати із дітьми такою творчою командою, бо, на жаль, не завжди вдається вдома стільки уваги приділити своїй дитині через зайнятість, − розповіла Оксана Миколаївна.

За інформацією сектору сім'ї, дітей, молоді та спорту
Коропської селищної  ради

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)