Чернігівська область, Новгород-Сіверський район

Дива починаються: в Коропі відкрили новорічну ялинку

Дата: 19.12.2019 17:58

Новорічно-різдвяна атмосфера запанувала сьогодні, в день Святого Миколая, на центральній площі Коропа. Тут урочисто засвітили новорічну вічнозелену красуню й провели з цієї нагоди веселе, яскраве, пісенно-розважальне свято для дорослих і дітей.

Підготували його працівники відділу культури і туризму Коропської селищної ради й Коропського центру дитячої та юнацької творчості.

На сцену для вітань вийшли Пеппі Довгопанчоха, Свинка, − китайський символ року, що минає, і Мишка – року, що наступає.

І малих і дорослих привітав, звичайно ж, Святий Миколай. Із його рук усі хлопчики й дівчинка отримали по святковому прянику.

Довкола красуні-ялинки, яка заграла святковими вогнями, діти закружляли у широкому хороводі.

Святкову красуню висотою у 17 метрів, яка приїхала із Краснопілля, встановили минулого тижня. Як і щороку, допомогли її святково прикрасити працівники Коропського ЦДтаЮТ, які виготовили ось таких симпатичних мишенят – символів 2020 року за китайським календарем.

Окрім подарунків, були на святі ігри й забави, а також святкові пісні у виконанні гурту «Норд Леді» із Риботина.

Дух свята вже панує! Для новорічного настрою, мабуть, бракувало лише одного – сніжку під ногами…

Сектор інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю
виконавчого апарату Коропської селищної ради