У Чернігівській області вкотре припинено діяльність незаконної АЗС

Дата: 17.12.2019 08:00

Фото без опису  Співробітниками податкової міліції ГУ ДФС у Чернігівській області на виконання рішення робочої групи, утвореної відповідно до Розпорядження Чернігівської ОДА від 21.10.2019 №593, здійснюється комплекс заходів, направлених на протидію незаконному обігу паливно-мастильних матеріалів на території Чернігівської області.

Як наслідок: припинено діяльність чергової автозаправної станції, яка працювала на території районного центру Чернігівської області, без одержання відповідної ліцензії та інших документів дозвільного характеру.

Внаслідок проведених заходів із незаконного обігу вилучено 24,7 тисячі літрів палива та обладнання для його зберігання та реалізації. Загальна вартість вилученого становить 1 млн 110 тисяч гривень.

У відношенні директора підприємства, якому належить АЗС, складено протоколи про адміністративне правопорушення за ст. 164 КУпАП.

Всього з початку поточного року співробітниками податкової міліції припинено 18 фактів незаконного обігу паливно-мастильних матеріалів та вилучено 330 тон палива на суму понад 9 млн грн та обладнання на 5 млн гривень.

Сектор комунікацій ГУ ДФС у Чернігівській області

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)