Із хусткою ошатніше, урочистіше, гарніше

Дата: 12.12.2019 13:41

Фото без описуУніверситет третього віку, що діє при територіальному центрі Коропської селищної ради, приєднався до флешмобу «Зроби фото хустки!». Всі радо сприйняли ініціативу визнати 7 грудня  Всесвітнім днем української хустки. До речі, барвиста хустина  традиційно прикрашає студенток Університету під час різних свят.

Студентки Університету завжди з повагою ставились до такого атрибуту вбрання української жінки, як хустка. Навіть започаткували власні традиції: на такі заходи, як «Щедрівки» та «Стрітення» вже без попередження вбираються в хустки. У такому вигляді жінка одразу стає ошатнішою, гарнішою, урочистішою. Та і будь-який захід в такому вбранні одразу здається святом. (фото з архіву).

Цього разу вирішили не тільки вдягнутися в хустку, а й вивчити її історію, провести майстер-клас  із пов’язування хусток різного розміру, стилю, різних регіонів нашої країни. Тема виявилась настільки цікавою й актуальною, що не вистачило години, аби розглянути всі аспекти.

На закінчення лекції провели конкурс на найгарніше, найпрактичніше та найнезвичайніше пов’язування української хустки. І, звичайно ж, фіналом стала тривала фотосесія, яскраві результати якої ви зараз бачите.

За інформацією територіального центру соціального обслуговування
(надання соціальних послуг)
Коропської селищної ради

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)