Коропська громада отримає майже 96 відсотків від запланованих державних коштів на соцекономрозвиток

Дата: 09.12.2019 15:46

Фото без описуМинулого четверга в селищній раді відбулося пленарне засідання сесії. Серед іншого, депутати підтримали звернення до Прем’єр-міністра і міністрів із проханням пришвидшити процес виділення Коропській громаді  2 мільйонів 828 тисяч гривень, розподілених для нашої ОТГ на соцекономрозвиток. А наступного дня стало відомо, що уряд уже вніс коректив й кошти були виділені. Із запланованої суми Коропська громада отримає 2 мільйони 708 тисяч гривень, а це 95,9%.

Передісторія така. Кошти субвенції держава виділяє щороку. Коропська ОТГ не виняток. Однією із постанов їй спланували 2 мільйони 828 тисяч гривень Їх у громад вирішили направити не на забаганки, а на дійсно важливі речі: ремонт шкіл у Карильському, Атюші, Шабалинові (заміна вікон), на реконструкцію системи газопостачання із встановленням єдиного комерційного вузла обліку газу облаштованим засобом дистанційної передачі даних у Рождественській школі. Але виникла ситуація: роботи виконані, а проплати заблоковані, бо уряд почав перевірку ефективності використання державних коштів.

Вона тривала досить довго, а рік добігає кінця. Тому сесія і звернулася до Прем’єр-міністра України Олексія Гончарука,  Міністра фінансів України Оксани Маркарової,  Міністра розвитку громад та територій України Альони Бабак, прохаючи  пришвидшити процес спрямування субвенції.

Про те, що більша частина коштів громаді буде виділена, стало відомо вже наступного дня після сесії.

До речі, ситуація в Коропській громаді на фоні інших громад є досить непоганою. Загалом же громади Чернігівщини недоотримають більше 43 мільйонів гривень субвенції на соціально-економічний розвиток у 2019 році.

Сектор інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю
виконавчого апарату Коропської селищної ради

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)