У Коропі відзначили свято самоврядовців та День Збройних сил України

Дата: 07.12.2019 14:43

Подія зібрала вчора у святковій залі районної ради військовослужбовців, керівників району та Коропської громади, очільників та працівників сільських рад, старост і діловодів старостинських округів, ветеранів місцевого самоврядування, працівників виконавчих апаратів рад, керівників установ, котрі співпрацюють із владою на місцях, почесних гостей.

Гімн України, яким розпочали свято, виконали учасники народного аматорського хорового колективу «Калиновий цвіт» Коропського будинку культури. Їм підспівував зал.

Розпочали із вітань на адресу тих, хто піклується про безпеку та зміцнення обороноздатності нашої держави, завдяки незламному духу яких наша країна є суверенною.

У хвилині мовчання схилили голови, згадуючи захисників, які полягли за свободу рідної землі, а також людей, які ввійшли в історію місцевого самоврядування, але вже закінчили свій земний шлях.

Рідним загиблих на сході України наших земляків Ігоря Шкляра та Геннадія Самуся вручили квіти.

Із вітаннями на адресу працівників органів місцевого самоврядування і військовослужбовців виступили голова районної ради Михайло Мазуренко, в.о.голови райдержадміністрації Віктор Кузуб і Коропський селищний голова Віктор Журавель.

Очільник районної ради у своєму виступі торкнувся теми реформування системи місцевого самоврядування, що триває нині, подякував самоврядовцям за внесок у розвиток Коропщини.

Коропський селищний голова Віктор Журавель привітав військовослужбовців і подякував їм за можливість мирно жити на Коропській землі, адресував вітання всім самоврядовцям, подякував працівникам, депутатському корпусу, старостам Коропської ОТГ і наголосив на тому, що за 3 роки дії громади вдалося зробити багато для її жителів.

Віктор Кузуб побажав самоврядовцям усіляких гараздів і окремо наголосив, що всі ми маємо жити із усвідомленням того, що війна не закінчилася, завжди пам’ятати наших героїв.

Чимало нагород були вручені цієї святкової днини.

За високий професіоналізм, особистий вагомий внесок у підтримання обороноздатності держави, сумлінну, бездоганну службу в ім’я народу України та з нагоди свята подяки голови Коропської РДА були оголошені військовослужбовцям районного  територіального центру комплектування та соціальної підтримки В’ячеславу Гуку й Валерію Жданенку.

Почесні нагороди чекали і на самоврядовців.

Подяку голови обласної ради отримала начальниця відділу державної реєстрації та юридичного забезпечення Коропської селищної ради Ольга Євтушенко,  подяку голови обласної державної адміністрації – начальниця відділу культури і туризму Коропської селищної ради Людмила Самойловська.

Почесними грамотами районної ради нагороджені депутат районної ради Людмила Поладін, секретар Райгородоцької сільської ради Людмила Сергієнко, Сохачівський сільський голова Михайло Гладиш, головний бухгалтер Вербівської сільської ради Марія Гнип.

Подяки голови районної ради оголошені головному спеціалісту з питань інформаційно-аналітичного забезпечення, кадрових питань виконавчого апарату райради Олені Овсієнко, депутату Деснянської сільської ради Анатолію Боровику, депутату Коропської селищної ради Владиславу Яцечку, депутату районної ради Василю Перепаді.

Почесною грамотою райдержадміністрації нагороджена начальниця фінансово-господарського відділу, головний бухгалтер районної ради Світлана Гразьон. Подяка голови РДА оголошена секретарю Понорницької селищної ради Людмилі Лунь.

Почесні грамоти Коропської селищної ради вручили депутату селищної ради Віктору Мальцеву, старості Нехаївського старостинського округу Сергію Саводченку, діловоду Шабалинівського старостинського округу Василю Мацаку.  Подяки Коропського селищного голови – старості Атюшівського старостинського округу Станіславу Пилипцю, депутату Коропської селищної ради Петру Старусі.

Почесні грамоти Президії обласного комітету профспілки працівників державних установ отримали головний спеціаліст відділу управління персоналом Коропської селищної ради Наталія Панченко і головний спеціаліст сектору інформаційної діяльності, програмного забезпечення та комунікацій з громадськістю селищної ради Олена Лебідь.

Вітання з нагоди свята всім присутнім адресував і депутат обласної ради Микола Мисник. За дорученням керівника обласної ради він вручив голові райради Михайлу Мазуренку і старості Риботинського старостинського округу Володимиру Капиці обласні нагороди.

Прекрасний настрій усім винуватцям свята подарувала творча гордість Коропщини – ансамбль юних бандуристів Коропської школи мистецтв (керівник Олена Коваль) і народний аматорський хоровий колектив «Калиновий цвіт» Коропського будинку культури (керівник Людмила Ткаченко).

Сектор інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю
виконавчого апарату Коропської селищної ради

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)