«Веселі старти» для найактивніших і найспортивніших

Дата: 03.12.2019 22:04

Фото без описуСьогодні Коропський культурно-спортивний комплекс «Аполлон» приймав учасників 9 команд із 7 шкіл Коропської громади - учнів та їхніх наставників. Тут пройшов щорічний спортивний захід формі фізкультурно-оздоровчих «Веселих стартів». Його уже вкотре провів у нас, як і в інших містах та селищах Чернігівщини, обласний центр фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» спільно із відділенням Національного олімпійського комітету в області.

На початку спортивного свята всіх його учасників привітав директор центру «Спорт для всіх» Ігор Ліфар.

Він вручив нагороди представникам нашого спортивного активу. Грамоти за вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури, спорту та олімпійського руху на Чернігівщині за підписом голови Національного олімпійського комітету в області Валерія Куліча отримали досвідчені діячі спорту Олег Сагань, Максим Чуприна, Сергій Іллющенко, а також юні спортивні зірочки Максим Лаврик, Максим Прохоренко, Олександра Жук, Олександра Удалова, Женя Бугай і Дар’я Пацук.

Після церемонії відкриття і нагородження для дітей почалися цікаві «Веселі старти», що складалися із командних завдань на швидкість і вправність. Був біг із доланням перешкод, вправи із м’ячем та тенісними ракетками, перегони у мішках та на самокатах.

Судді стежили за тим, як те чи інше завдання виконує кожна команда, і підраховувало бали.

Першість «Веселих стартів» виборола команда Риботина, яких емоційно  і палко підтримував учитель Микола Медведь (команда переможців на головному фото).

Друге місце здобула команда Карильського (вчитель Андрій Медведь).

«Бронза» − в однієї із команд Коропської школи (вчитель Віктор Панченко).

Інші команди отримали подяки за участь.

Сектор інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю
виконавчого апарату Коропської селищної ради

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)