Телевізор – для дитячих свят і дозвілля

Дата: 03.12.2019 14:57

Фото без описуКінець року, передноворічний час завжди асоціюються зі святами й подарунками. У Коропському дошкільному навчальному закладі «Дзвіночок» передноворічний настрій уже панує. Пришвидшив наближення святкових чар у цьому прекрасному світі дитинства Геннадій Буштрук, керівник ТОВ «Укроблінвестбуд», який подарував найменшеньким коропчанам телевізор.

Підприємство, яке очолює Геннадій Сергійович, нині займається ремонтом актової зали Коропського будинку культури. Раніше «Укроблінвестбуд» виконав капітальний ремонт покрівлі «Дзвіночка». Тож робота поріднила його керівника із Коропом, принесла бажання зробити свято місцевим жителям.

Колектив садочка дуже радіє такому «миколайчику» діагоналлю аж у 50 дюймів і дякує Геннадію Сергійовичу за увагу та щедрість. Поле для використання новенького телевізора, кажуть у садочку, досить широке. Його планують повісити на стіну в актовій залі і використати під час відзначення Тижня безпеки, Дня Святого Миколая, для перегляду повчальних, наукових мультфільмів, під час безлічі свят, які традиційно проводять у садочку.

На фото справа на ліво: заступник Коропського селищного голови Юрій Шкурко, спонсор Геннадій Буштрук, представниці дружного колективу дошкільного навчального закладу.

Сектор інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю
виконавчого апарату Коропської селищної ради

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)