Бюджет участі в дії: музей готується представити свої новинки

Дата: 26.11.2019 12:02

Фото без описуДнями до Коропського регіонального історико-археологічного музею завезли і встановили нові вітрини – по дві горизонтальні й навісні, одну вітрину-шафу, а також 9 поличок. Всього 14 елементів. На такі обновки заклад виграв 30 тисяч гривень за допомогою програми Громадського бюджету (бюджету участі) Коропської селищної ради.

Директорка музею Тамара Гриценко написала й подала проєкт із назвою «Збережемо минуле заради майбутнього», що передбачав оновлення музейного обладнання і створення нових експозицій. Він зібрав достатньо підписів у інтернеті та вживу, і став одним із переможців. Прекрасний приклад для тих, хто має цікаві ідеї, але не знає, як і за які ресурси їх втілити.

Вчора до вітрин підвели підсвітку. Колектив розставляв у них експонати.

Окрім цього, за цільовою Програмою проведення історико-археологічних досліджень на території Коропської селищної ради на 2019-2021 роки, яку затвердили депутати, із допомогою істориків змінять тематико-експозиційний план музею.

А ще Тамара Гриценко принагідно поділилася своїми мріями, які прагне втілити. Наприклад, вона хоче із поміччю художника оформити солідний стенд, присвячений археологу і краєзнавцю Василю Куриленку. У одному із куточків разом із колективом планує облаштувати сільську кімнату. Уже навіть перші експонати для неї (скриню, стіл, діжку для тіста) нещодавно відшукали під час етнографічної експедиції.

Ентузіазму та фантазії у музейників на все це вдосталь. У перспективі ж, каже, було б непогано один зал повністю присвятити виставковій діяльності, оскільки такого приміщення в Коропі поки немає. А інші лишити експозиційними.

Сектор інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю
виконавчого апарату Коропської селищної ради

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)