Звернення селищного голови Віктора Журавля із нагоди Дня Гідності та Свободи

Дата: 21.11.2019 09:10

Фото без описуШановні земляки! Сьогодні Україна відзначає День Гідності та Свободи – день пам’яті й шани людей, небайдужих до долі найдорожчої серцю країни.

Помаранчева революція 2004-го, Революція гідності 2013-2014-го, визвольна війна на Сході України – ці знакові події сучасності є переконливим доказом того, що українці – волелюбна, сильна духом нація, що має сталеву волю і готовність  відстоювати власну гідність і свободу, змінюючи себе та історію.

Тож вшануймо цього дня українських захисників Гідності, Свободи та Незалежності України. Пам’ятаймо кожен наш крок до незалежності, кожну історичну віху – сумну і радісну, учімося на помилках, робімо все можливе, аби не допустити у сучасному цивілізованому світі порушення свобод та гідності людини, працюймо для розвитку та процвітання нашої держави.

Бажаю всім мирного неба над головою, єдності, злагоди й добробуту!

Слава Україні! Героям слава!