Займатися спортом у «Аполлоні» буде зручніше й комфортніше

Дата: 07.11.2019 14:07

У коропському культурно-спортивному комплексі за кошти селищної ради завершили ремонтувати санвузли, а також придбали додаткового котла на альтернативному паливі.

Ремонт санвузлів виконали працівники комунального підприємства «Вода сервіс» Коропської селищної ради.

Додаткового котла для КСК «Аполлон» придбали для того, щоб відмовитися від використання газу і обігрівати дровами роздягальні, туалети й душові. До того ж, купили і два теплових конвектори «Ревентон».

Зараз у спорткомплексі ремонтують тренажерну залу. Ще влітку естетичну роботу провели із трибунами – листи із прямого шиферу, які поламалися, замінили на металопрофільні. Після зими, каже директор спорткомплексу Олег Білан, листи по всій довжині трибуни пофарбують в один колір, щоб все виглядало суцільно.

Сектор інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю
виконавчого апарату Коропської селищної ради