За результатами громадського обговорення: скверу імені Леоніда Каденюка в Коропі - бути

Дата: 01.11.2019 18:24

Фото без описуСьогодні, 1 листопада, в залі засідань Коропської селищної ради пройшло засідання робочої групи і громадське обговорення питання присвоєння імені Леоніда Каденюка скверу біля музейного експоната «Літак» у  Коропі, що нині не має назви.

Пропозиція увічнення пам’яті першого космонавта незалежної України, який неодноразово бував у Коропі, і відповідний лист надійшов у квітні від Українського молодіжного аерокосмічного об’єднання «Сузір’я».

Це питання вже розглядав виконком, який рекомендував найменувати сквер іменем Леоніда Каденюка.

Сьогоднішнє громадське обговорення анонсувалося розміщеним на офіційному сайті Коропської селищної ради 23 вересня інформаційним повідомленням.

Протягом місячного терміну пропозицій з приводу цього питання від жителів Коропа не надходило. Одне звернення надійшло від жителя Деснянського, його розглянули під час сьогоднішніх заходів.

За результатами засідання круглого столу його учасники погодилися із присвоєнням імені Леоніда Каденюка скверу біля музейного експоната «Літак».

Змін жодних адрес це перейменування за собою не потягне, оскільки немає таких адрес, що прив’язані до цього скверу.

За результатами громадського обговорення буде підготовлений звіт і винесений на розгляд виконавчого комітету. А вже його рішення буде винесене  на розгляд сесії Коропської селищної ради.

Сектор інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю
 виконавчого апарату Коропської селищної ради

Коментарі:

Махинько Вадим Анатолійович
2019-11-01 20:20:51

Тобто,ви пропонуєте на площі Кибальчича узаконити сквер? А як бути зі значенням площі-Площа (чи майдан)-велике незабудоване місце,безпосередньо зв*язане з вулицями. Перейменування вулиці Поштової не пройшло,то ви зазіхнули на ім*я Кибальчича?