Увага й шана – нашим працівникам соціальної сфери

Дата: 01.11.2019 17:05

Фото без описуНайближчої неділі своє професійне свято відзначатимуть люди, тепло чиїх сердець і рук зігріває тих, кому надзвичайно важко в житті. Вчора із нагоди свята працівників соціальної сфери в Коропі зібрався разом увесь великий дружний колектив територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Коропської селищної ради.

Людей найщирішої душі і найдобрішого серця від імені депутатського корпусу селищної ради, виконавчого комітету й особисто привітав із прийдешнім святом Коропський селищний голова Віктор Журавель, відзначивши важливість праці кожного.

− Вдячний вам за тепло, вашу щирість і небайдужість. Впевнений, що на вашій роботі людина з «твердим» серцем працювати не може. Ви маєте в душі любов до ближнього і даруєте її тим, хто потребує, − зазначив Віктор Іванович і побажав усім добра, Божої ласки і благословення.

Приємними були миті нагородження. А нагород різних рівнів за сумлінну працю в системі соцзахисту, якісне надання соціальних послуг того дня вручили дуже багато.

Подяка голови Чернігівської обласної державної адміністрації оголошена Вірі Толочко, завідувачці відділення стаціонарного догляду села Шабалинів.

Подяка Чернігівської обласної ради − Аллі Баранець, заступниці директора територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Коропської селищної ради.

Грамоти Коропської селищної ради отримали:

Олександр Лаврик, директор територіального центру соціального обслуговування;

Валентина Борисенко, завідувачка господарства відділення стаціонарного догляду села Шабалинів;

Ольга Дідевич,  завідувачка господарства відділення стаціонарного догляду села Нехаївка;

Наталія Іванець, соціальний робітник відділення соціальної допомоги територіального центру соціального обслуговування;

Любов Корж, сестра медична з масажу відділення денного перебування територіального центру соціального обслуговування;

Тетяна Пищикова, соціальний робітник відділення соціальної допомоги територіального центру соціального обслуговування.

Звісно ж, із вітаннями до колег звернувся  і директор терцентру Олександр Лаврик. І знову – нагороди фахівцям соціальної сфери, квіти.

Почесною грамотою Департаменту соціального захисту населення ОДА нагороджений Михайло Отрош; почесними грамотами терцентру – Любов Чигинок, Світлана Отрош, Олександр Сухаренко, Валентина Пальчиковська, Надія Омелечко, Валентина Лісун, Володимир Варава, Юрій Тимошок, Валентина Портянко, Таїсія Онопка.

Чимало теплих і щирих слів відшукала колегам голова районного підрозділу Товариства Червоного Хреста Таїсія Онопка. Вона прийшла на свято із оберемком грамот: начальниці відділу соціального захисту населення Коропської селищної ради Ларисі Ларченко, директору терцентру Олександру Лаврику, завідувачам відділень стаціонарного догляду в Шабалинові та Нехаївці Вірі Толочко і Миколі Мойсеєнку.

На те воно і свято, щоб бути яскравим і щасливим. А будні…  Будні кожного працівника соціальної сфери не завжди світлі й теплі. Бо доводиться стикатися із людською бідою, болем, самотністю, відчаєм, рятувати від всього цього поганого. Важко переоцінити роль працівника соціальної сфери. Подякуймо ж їм за зусилля, за невтомну працю, за тепло, за щирість, ласку і силу.

Сектор інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю
 виконавчого апарату Коропської селищної ради

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)