Роботу спланували на нараді

Дата: 21.10.2019 14:37

Фото без описуСьогодні керівники відділів селищної ради, очільники підприємств, установ,  зібралися на робочу нараду, яку провів Коропський селищний голова Віктор Журавель. На щотижневому заході підсумували роботу за попередній час та спланували подальші кроки.

У КСК «Аполлон» завершили встановлення нового твердопаливного котла, залишилося лише підключити його, про що поінформував директор спорткомплексу.

Про стан справ у освітній сфері говорив керівник відділу освіти Олег Курбанов. За тиждень у школярів розпочнуться осінні канікули, і до них намагатимуться підлаштувати заміну вікон в Оболонській школі.

Директор терцентру Олександр Лаврик розповів про справи у відділеннях  стаціонарного догляду в Нехаївці й Шабалинові.

Про виплати допомог, якими займається відділ соціального захисту населення, розповіла начальниця Лариса Ларченко.

Начальниця відділу – служби у справах дітей Наталія Величко повідомила про роботу із сім’ями, котрі перебувають під увагою соціальних служб.

Про заплановані молодіжні заходи розповіла завідувачка сектору сім’ї, дітей, молоді та спорту Оксана Нестеренко.

Обговорили на нараді й підготовку до пленарного засідання сесії селищної ради, яке пройде 25 жовтня, і виконкому, який теж відбудеться цього тижня. А також на перспективу розглянули варіанти альтернативного місця проведення урочистостей до Дня збройних сил і Дня місцевого самоврядування, оскільки в Коропському будинку культури триває капітальний ремонт.

Загалом про роботу прозвітували всі учасники наради. Керівники комунальних підприємств отримали доручення з приводу заходів благоустрою.

Сектор інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю
виконавчого апарату Коропської селищної ради