Вдосконалили знання законодавства про публічні закупівлі

Дата: 10.10.2019 13:53

Фото без описуСемінар-тренінг «Українське законодавство про публічні закупівлі» пройшов сьогодні в залі засідань Коропської селищної ради. Участь у навчанні взяли секретар селищної ради й працівники апарату, представники відділу культури та туризму, соціального захисту населення, територіального центру соціального обслуговування, відділу освіти, комунальних підприємств, які працюють із тендерами чи робитимуть це у майбутньому.

Організував захід Чернігівський центр підготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій.

Його провела консультант, тренер у сфері закупівель Зінаїда Рубан. Вона розповіла про стан нормативно-правової бази щодо закупівель в Україні, організацію діяльності тендерного комітету, уповноваженої особи, планування закупівель і прогнозовані зміни у публічних закупівлях та інші питання тематики.

Пройшов сьогоднішній захід відповідно до плану-графіка навчання кадрів на 2019 рік, затвердженого спільним розпорядженням голови облдержадміністрації та голови обласної ради.

Сектор інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю виконавчого апарату
Коропської селищної ради